Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan ve Yönetiminden Hayırlı Olsun Ziyareti

Malatya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan ve Yönetimi, Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Havva Eksilmez’e yeni hizmet binasına taşınılması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gerçekleşen ziyarette Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, "Bugün Fırat Gümrük Bölge Müdürlüğümüze bulunduğumuz ziyaret esnasında, Bölge Müdürümüz Kıymetli Hanımefendi Havva Hanımın çok önemli bilgilerinden istifade ettik. Çok önemli bir Gümrük Bölge Müdürlüğü yerleşkesi inşa edilmiş ve çok ciddi emek sarf etmişler. Bu önemli hizmeti getirmekte göstermiş olduğu gayretten dolayı şahsında bütün çalışma arkadaşlarına Malatya Ticaret Borsası Yönetimi olarak çok teşekkür eder, saygılar sunarım" şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Havva Eksilmez ise, " Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan ve Yönetiminin ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Yeni binamızın Malatya’ya ülkemize ve kurumumuza hayırlar getirmesini temenni ediyorum " dedi.