Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Havva Eksilmez’e yeni hizmet binasına taşınılması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulundu. “Harika bir bina olmuş. Bu güzellikteki bina inşallah güzel hizmetlere vesile olur” şeklinde beğenisini dile getirirken “Bugün Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünü, yeni bir bina olarak hizmete girmesi ile ilgili olarak, hayırlı olsun dileklerimizi iletmek üzere Bölge Müdürümüz Sayın Havva Eksilmez’i ziyaret ettim. Mekân olarak ve işleyiş olarak yeni hizmet binasının nice hayırlı ve başarılı hizmetlere vesile olmasını dileyerek, bütün çalışanlarına da sayın müdürümüz nezdinde sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.
Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Havva Eksilmez ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İl Emniyet Müdürümüzün ziyaretinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Güzel düşünceleri, güzel temennileri her zaman bizi motive ediyor. Yeni binamızın Malatya’ya ülkemize ve kurumumuza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.