ÇALIK DENİM TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. YÖNETİCİLERİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çalık Denim Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. İdari İşler Müdürü Kutlu Evin, Çalık Denim Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Dış Ticaret ve Lojistik Müdürü İsmail Meşe ile Çalık Denim Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Satın Alma Müdürü Rahmi Ataş tarafından Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne Hayırlı Olsun Ziyareti gerçekleştirildi.
Çalık Denim Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. İdari İşler Müdürü Kutlu Evin, Çalık Denim Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Dış Ticaret ve Lojistik Müdürü İsmail Meşe ile Çalık Denim Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Satın Alma Müdürü Rahmi Ataş; Yeni Hizmet Binasına taşınılması dolayısıyla Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Havva Yenilmez’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Yeni hizmet binasının Malatya’ya ve bölgeye hayırlı hizmetler vereceği noktasında kuşkuları olmadığını dile getiren Çalık Denim Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. yöneticileri, her zaman Malatya ve bölgeye hizmet noktasında destek olabileceklerini ifade ederken Fırat Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Havva Eksilmez ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini ifade ettiler.